19.05.2023

Dne 12. 5. 2023 jsme si udělali výlet na ekofarmu Kozodoj v Karlových Varech. Vybrali jsme si výukový program – Farma a hospodářská zvířata. Na farmě nás mile přivítaly dvě průvodkyně, snědli jsme si svačinku a už jsme se těšili na zvířátka. Navštívili jsme koně, poníky, kozy, krávu, kočičky, pejska, králíky, ovce, pštrosy, slepice, kachny, krůty, prasátka atd. Nebyla to jen podívaná za ohradou, a…

Zobrazit celý článekŠkola OnLine

Naše škola začala používat nový školský informační systém, který Vám prostřednicvím internetu nabízí možnost sledovat studijní výsledky Vašeho dítěte.

Škola OnLine je interaktivní školský informační systém, který umožňuje 24 hodin denně zpracovávat prostřednictvím internetu potřebné školní agendy a data.  

Rodičovský přístup 24 hodin denně podává informace o studiu žáků. Přístup k vlastním datům mají díky zabezpečenému přístupu přes originální uživatelské jméno a heslo zároveň i žáci. Mohou si tak udržovat přehled o všech známkách z jednotlivých předmětů a sledovat rozvrh včetně jeho změn.

 

Co přináší systém žákům a rodičům?

možnost průběžné kontroly práce žáka (hodnocení a docházka)

aktuální údaje o práci žáka ve škole

aktuální informace o rozvrhu, jeho změnách a suplování 

snadný a přehledný přístup k vlastním studijním výsledkům

informovanost žáků i zákonných zástupců o akcích školy

aktuální zprávy pro zákonné zástupce o problémovém chování dítěte (známky, neomluvené hodiny, nepřítomnost ve výuce, kázeňská opatření)

Jak začít používat aplikaci?

  • Třídní učitel/ka Vám předá váš unikátní PIN

  • v internetovém prohlížeči na Vašem počítači přejděte na tento odkaz  https://aplikace.skolaonline.cz/RegistraceUziv/App/KRU001_PodminkyUzivani.aspx
    a proveďte registrace podle pokynů. Uživatelské jméno zvolte ve tvaru jmenoprijmeni (žák i rodič). Heslo musí obsahovat minimálně 6 znaků, z čehož alespoň jeden znak musí být číslice např. heslo1

  • pro další přístup do aplikace používejte adresu https://www.skolaonline.cz/Aktuality.aspx , zde zadejte Vámi zvolené uživatelské jméno a heslo (Jméno a heslo je důvěrné, chraňte je před zneužitím!)

  • Můžete si stáhnout mobilní aplikaci ŠkolaOnline a mít vše potřebné ještě blíže

Uživatelská příručka pro žáky a rodiče

Pokud se Vám nedaří přihlásit do systému nebo máte jakýkoliv problém s aplikací, kontaktujte prosím administrátora aplikace na škole: 

Martin Šlechta 

m-slechta@seznam.cz

731 958 930 

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu