05.04.2022

V pátek 1.dubna se po dvouleté pauze uskutečnil APRÍLOVÝ DEN. Letošním tématem bylo „Máme rádi zvířata“. Pro první, druhou i třetí třídu to byl, kvůli pandemii COVID 19, první ročník tohoto zábavného školního dne. Obrovským překvapením byla účast všech ročníků školy a dokonce skupinová účast 6.B, 8.A a 9.A, kteří se nestyděli a výjimečný školní den si užili. Prohlédněte si přiložené fotografie.

Exkurze v Annabergu

14. března se v rámci projektu LABORA konala ve měste Annaberg-Buchholzexurze ve firmě MENNEKES Elektrotechnik Sachsen GmbH. Na úvod proběhlo přivítání všech hostů, po kterém následovala prohlídka firmy a představení profesí, kterými je ve firmě možné se vyučit.

V dopoledních hodinách proběhla návštěva školy Ev. OS Annaberg, ve které žáci měli jednu společnou hodinu, během které si také školu prohlédli.

Následoval oběd a cesta do Manufaktur der Träume aneb Manufaktura snů, kde žáci strávili odpoledne.

Více fotografií naleznete zde