26.01.2022

Vážení rodiče,    při pondělním testování byl PCR testy zachycen 1 pozitivní žák v 7.A a 1 pozitivní asistentka pedagoga. Vzhledem k tomu, že žák byl zachycen nejprve antigenním testem a byl okamžitě poslán domů, na nikoho dalšího ze 7. třídy se nevztahuje nařízení domácí izolace.  Bohužel v případě paní asistentky, jejíž výsledek PCR testu nám přišel až v úterý během dopoledne, musela být domá…

Zobrazit celý článek


22.11.2021

Vážení rodiče,  informujeme vás, že dnes v rámci screeningového antigenního testování byli v celé školy pozitivně testování 2 žáci - ve 2.třídě a v 6.B. Nyní oba tito žáci podstupují konfirmační PCR test. Jakmile budeme znát jejich výsledky, budeme vás kontaktovat se stanoviskem KHS Ústí nad Labem o dalším postupu.   Ohlídejte, prosím, zdravotní stav svých dětí a v případě příznaků konta…

Zobrazit celý článek


Zápis do MŠ

Vážení rodiče,

na základě doporučení ministerstva školství proběhnou zápisy do mateřské školy v květnu od 2.5. 2021 do 16.5.2021 bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Formuláře potřebné k přijetí dítěte do mateřské školy si můžete stáhnout zde nebo si je také osobně vyzvednout ve vestibulu školy (stůl označen Zápis do MŠ).

Žádost musí obsahovat:

Žádost k přijetí do mateřské školy

Evidenční list dítěte

Čestné prohlášení zákonných zástupců o řádném očkování dítěte podle očkovacího kalendáře

Kopii očkovacího průkazu nebo potvrzení lékaře

Kopii rodného listu

Žádáme o přesné a pečlivé vyplnění všech dokumentů /rodná čísla, data narození aj./ dle rodného listu, adresy trvalého pobytu a kontaktů na zákonné zástupce. Bez čestného prohlášení o očkování (vyjma dětí s povinou předškolní docházkou) nemohou být děti přijaty k předškolnímu vzdělávání.

Kompletní informace

Informace o MŠ

Kritéria pro přijetí

Žádost o přijetí

Matrika

Čestné prohlášení o očkování 

Evidenční list a potvrzení od lékaře

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu