13.05.2021

Vážení rodiče,   dovolte, abychom Vám nabídli možnost zapojení vašich dětí do přípravných letních kempů, které bude naše škola pořádat ve spolupráci s ITveSkole.cz, o.p.s. za finanční podpory MŠMT ČR.Cílem těchto letních kempů je připravit děti na vstup do nového školního roku. Přihláška

Zobrazit celý článek


12.05.2021

Milí rodiče, od pondělí 17.května se vrací celý 1.stupeň, 6. a 7. ročník má distanční výuku, 8. a 9. ročník má výuku ve škole.  Další informace

Zobrazit celý článek


Zápis do MŠ

Vážení rodiče,

na základě doporučení ministerstva školství proběhnou zápisy do mateřské školy v květnu od 2.5. 2021 do 16.5.2021 bez osobní přítomnosti dětí a zákonných zástupců.

Formuláře potřebné k přijetí dítěte do mateřské školy si můžete stáhnout zde nebo si je také osobně vyzvednout ve vestibulu školy (stůl označen Zápis do MŠ).

Žádost musí obsahovat:

Žádost k přijetí do mateřské školy

Evidenční list dítěte

Čestné prohlášení zákonných zástupců o řádném očkování dítěte podle očkovacího kalendáře

Kopii očkovacího průkazu nebo potvrzení lékaře

Kopii rodného listu

Žádáme o přesné a pečlivé vyplnění všech dokumentů /rodná čísla, data narození aj./ dle rodného listu, adresy trvalého pobytu a kontaktů na zákonné zástupce. Bez čestného prohlášení o očkování (vyjma dětí s povinou předškolní docházkou) nemohou být děti přijaty k předškolnímu vzdělávání.

Kompletní informace

Informace o MŠ

Kritéria pro přijetí

Žádost o přijetí

Matrika

Čestné prohlášení o očkování 

Evidenční list a potvrzení od lékaře

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu