Vyučování bez hranic 2016

10.02.2016 09:25

Začátkem února byli žáci z 5. a 6. třídy pozváni naší partnerskou školou do Annabergu. Vyrazilo nás celkem 10 žáků ranním linkovým autobusem z Bärensteinu. Po příjezdu na autobusové nádraží jsme spěchali ke škole „EGE Annaberg“. Tam jsme už byli očekáváni.

Po vzájemném představování a prohlídce školy jsme se vydali do řezbářské dílny. Zde jsme se rozdělili na dvě skupiny. Jedna ze skupin se pokoušela o první vyřezávané výrobky a druhá skupina mezitím při plnění úkolů z pracovního listu poznávala pamětihodnosti i významné osobnosti tohoto historicky zajímavého města. Po hodině a půl jsme si stanoviště vyměnili.

Na závěr jsme se společně vydali na kluziště, kde jsme si užili dostatečně pohybu a zábavy.

Den se vydařil a všem se moc líbil.