30.01.2023

Žáci 2.stupně mě při hodinách Občanské výchovy oslovili se zájmem o prezidentské volby v našem státě. Zájem žáků napříč ročníky mě potěšil, a proto jsme se domluvili, že si uspořádáme ve škole žákovské volby. Ty budou mít obdobnou formu těch reálných, dospělých. Voliči, všichni žáci 6.-9.ročníku, budou mít možnost v pátek 27.1. odevzdat svůj volební lístek, na kterém označí jméno favorita (Andre…

Zobrazit celý článek


09.12.2022

Dne 9. 12. 2022 naši školu navštívil záchranář ZZS, který pracuje pro několik nemocnic Ústeckého kraje a v případě potřeby jezdí i do Vejprt. Žáci 7. A, 8. A, 9. A a přírodovědného kroužku se dozvěděli, jak poskytnout první pomoc při bezvědomí, dušení, popálení a krvácení. Měli možnost si vyzkoušet i správnou techniku resuscitace.

Zobrazit celý článek


Vítání žáků 1.třídy 2022

01.09.2022 13:24

Dnes 1. září, začal již tradičně nový školní rok. Důležité datum pro naše nové školáky, kteří jdou do 1. třídy. Dnešního vítání se zúčastnilo 26 prvňáčků, které doprovodili hrdí rodiče, babičky, dědečkové, strýčkové i tetičky. Děti uvítala zástupkyně školy Mgr. Denisa Vacková, pan místostarosta města Vejprty Vlastimír Volín a hlavně třídní učitelka Mgr. Alena Schirlová. Prvňáčci obdrželi balíčky se sladkostmi a školními potřebami od paní Kugelové, za které děkujeme. Poděkování si zaslouží i pan Tran (Potraviny ,,Mařinec''), který pro děti daroval mnoho cukrovinek.  

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu