19.05.2023

Dne 12. 5. 2023 jsme si udělali výlet na ekofarmu Kozodoj v Karlových Varech. Vybrali jsme si výukový program – Farma a hospodářská zvířata. Na farmě nás mile přivítaly dvě průvodkyně, snědli jsme si svačinku a už jsme se těšili na zvířátka. Navštívili jsme koně, poníky, kozy, krávu, kočičky, pejska, králíky, ovce, pštrosy, slepice, kachny, krůty, prasátka atd. Nebyla to jen podívaná za ohradou, a…

Zobrazit celý článekVítání žáků 1.třídy 2022

01.09.2022 13:24

Dnes 1. září, začal již tradičně nový školní rok. Důležité datum pro naše nové školáky, kteří jdou do 1. třídy. Dnešního vítání se zúčastnilo 26 prvňáčků, které doprovodili hrdí rodiče, babičky, dědečkové, strýčkové i tetičky. Děti uvítala zástupkyně školy Mgr. Denisa Vacková, pan místostarosta města Vejprty Vlastimír Volín a hlavně třídní učitelka Mgr. Alena Schirlová. Prvňáčci obdrželi balíčky se sladkostmi a školními potřebami od paní Kugelové, za které děkujeme. Poděkování si zaslouží i pan Tran (Potraviny ,,Mařinec''), který pro děti daroval mnoho cukrovinek.  

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu