30.03.2020

Přijímací zkoušky na střední školy 2020 Vážení rodiče a žáci 9.třídy, na přiloženém odkazu se dozvíte veškeré důležité informace, ohledně přijímacích zkoušek na střední školy v tomto školním roce.  Odkaz: http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/msmt-pripravilo-reseni-pro-prijimaci-zaverecne-a-maturitni         Ministerstvo školství, mládeže a ttělovýchovy v souvislosti s aktuální situací o…

Zobrazit celý článek


30.03.2020

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy připravili jsme pro vás další novinku, profil naší školy na stránkách Facebook. Věříme, že vás tato inovace potěší a důležité informace o dění ve škole se nyní dozvíte ještě rychleji. Po návratu dětí do školních lavic se budou na tomto profilu objevovat i fotky z akcí školy. Nyní tam naleznete aktuální informace a také můžete hlasovat o nejlepší výtvory žáků v …

Zobrazit celý článek


Organizace plánovaných akcí školy - aktualizované

18.03.2020 13:57

Vážení rodiče, s ohledem na stávající situaci a nařízení vlády, oznamujeme, že některé plánované akce byly do konce školního roku změněny takto:

 

pis do 1. třídy pro školní rok 2020-2021 

MŠMT vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021.

Zápisy k povinné školní docházce proběhnou v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů, tj. bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

PODROBNOSTI O FORMĚ A ZPŮSOBU ZÁPISU V ZŠ A MŠ VEJPRTY UVEŘEJNÍME V PRŮBĚHU PŘÍŠTÍHO TÝDNE NA TOMTO WEBU A PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU DOTČENÝCH RODIČŮ.

 Lyžařský výcvik

 Lyžařský výcvik 23.3. - 27. 3. se neuskuteční. Zaplacené peníze vám budou z důvodu vyhlášené karantény, vyplaceny ihned po obnovení vyučování na ZŠ v plném rozsahu.

 

 Plavecký výcvik

 Plavecký výcvik, který měl začít 1. dubna, se neuskuteční.

 

 Škola v přírodě

 Předpokládáme, že se ŠVP uskuteční. V případě, že bychom byli nuceni ji zrušit, budou vám vráceny fnanční prostředky v plném rozsahu. V případě změn, budete včas informováni.

 

 V případě dalších dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit na telefonním čísle ředitele školy

774 483 842 nebo na e-mailu tomaskluc@seznam.cz nebo  zsvejprtydoma@seznam.cz.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu