23.09.2020

Vážení rodiče a milí žáci, chtěli bychom vás informovat, že pro jednodušší komunikaci učitel – žák v případě nutnosti přechodu školy na formu distančního vzdělávání, jsme zprovoznili službu Google Classroom, kterou máme vzhledem k naším používaným systémům nejsnáze dostupnou. Google Classroom (Učebna) je volně dostupná webová služba, která nám učitelům umožní rychle a snadno zprovoznit v interne…

Zobrazit celý článek


09.09.2020

Milé děti, vážení rodiče,       na základě mimořádného opatření Ministerstva zdravotnictví ČR  je od 10.9.2020 zavedena povinnost pro všechny žáky, pedagogy a návštěvníky školy nosit ve společných prostorách školy včetně školní jídelny a školní družiny ochranné pomůcky tj. roušky, respirátory.        Každý žák bude mít s sebou ve škole minimálně dvě roušky a sáček na uložení roušek. Roušky musí …

Zobrazit celý článek


Organizace plánovaných akcí školy - aktualizované

06.04.2020 20:51

Vážení rodiče, s ohledem na stávající situaci a nařízení vlády, oznamujeme, že některé plánované akce byly do konce školního roku změněny takto:

 

pis do 1. třídy pro školní rok 2020-2021 

MŠMT vydává v souvislosti s mimořádnými opatřeními vlády k ochraně obyvatelstva v souvislosti s koronavirem a onemocněním COVID-19 opatření k organizaci zápisů k povinné školní docházce pro školní rok 2020/2021.

Zápisy k povinné školní docházce proběhnou v souladu s právními předpisy, ale s upuštěním od některých tradičních postupů, tj. bez osobní přítomnosti dětí ve škole.

PODROBNOSTI O FORMĚ A ZPŮSOBU ZÁPISU V ZŠ A MŠ VEJPRTY UVEŘEJNÍME V PRŮBĚHU PŘÍŠTÍHO TÝDNE NA TOMTO WEBU A PROSTŘEDNICTVÍM E-MAILU DOTČENÝCH RODIČŮ.

 Lyžařský výcvik

 Lyžařský výcvik 23.3. - 27. 3. se neuskuteční. Zaplacené peníze vám budou z důvodu vyhlášené karantény, vyplaceny ihned po obnovení vyučování na ZŠ v plném rozsahu.

 

 Plavecký výcvik

 Plavecký výcvik, který měl začít 1. dubna, se neuskuteční.

 

 Škola v přírodě

Informace ke zrušení ŠVP Mlýn u Máchova jezera

 

Škola v přírodě, která se měla uskutečnit od 4.-9. 5, 2020 do Penzionu Mlýn u Máchova jezera se ruší z důvodu vyhlášené karantény.

Zaplacené peníze a zálohy vám budou vyplaceny ihned po obnovení vyučování na ZŠ a MŠ Vejprty v plném rozsahu.

 

 V případě dalších dotazů se na nás neváhejte kdykoliv obrátit na telefonním čísle ředitele školy

774 483 842 nebo na e-mailu tomaskluc@seznam.cz nebo  zsvejprtydoma@seznam.cz.

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu