29.06.2020

Slavnostní vítání žáků do první třídy

Zobrazit celý článek


02.06.2020

Milé děti, vážení rodiče,   dle vládního plánu uvolňování opatření souvisejících s epidemí COVID-19, dojde od 8.6.2020 k umožnění fyzické přítomnosti žáků 2.stupně ve škole formou dětských skupin.  V příloze tohoto emailu Vám posílám organizaci vzdělávacích aktivit a pravidel pro fungování dětských skupin, která vychází z pravidel stanovených MŠMT ČR. Pro zařazení dětí do dětské skupiny potřeb…

Zobrazit celý článek


Nový web pro distanční vzdělávání

20.03.2020 15:37

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy,

rádi bychom vás informovali o zprovoznění našeho nového webu https://skola-doma-vejprty9.webnode.cz, který jsme připravili z důvodu mimořádné výuky zahájené od 11. 3. 2020. Škola ve spolupráci s Městem Vejprty tento web zřídila z důvodu zjednodušení přístupu k informacím rodičům a žákům. Pod záložkami jednotlivých tříd a předmětů najdete stejné informace, které posílají e-mailem učitelé dětem. Jsou chronologicky seřazené a mají sloužit jako další komunikační kanál pro možný přístup jednotlivých členů rodiny k zadávaným úkolům. Tímto způsobem bude zabezpečena možnost přístupu k úkolům bez ohledu na e-mail rodičů a zároveň přehled pro rodiče, jejichž děti dostávají informace přímo do svých e-mailů. Vypracované úkoly budou děti posílat i nadále podle pokynu učitelů na e-mail, WhatsApp apod.

Spolu se zadávanými úkoly Vás budeme informovat o všeobecných aktualitách z momentálně velmi specifického života školy a vzdělávacích oblastech města.

Další informace můžete získat na našich stránkách projektu http://zsvejprty.otevrena-skola.cz/cz/projekty-1/podpora-vejprty-a-rozvoj-inkluzivniho-vzdelavani-v-ms-a-zs/podpora-skolnim-poradenskym-zarizenim/

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu