30.03.2020

Přijímací zkoušky na střední školy 2020 Vážení rodiče a žáci 9.třídy, na přiloženém odkazu se dozvíte veškeré důležité informace, ohledně přijímacích zkoušek na střední školy v tomto školním roce.  Odkaz: http://www.msmt.cz/ministerstvo/novinar/msmt-pripravilo-reseni-pro-prijimaci-zaverecne-a-maturitni         Ministerstvo školství, mládeže a ttělovýchovy v souvislosti s aktuální situací o…

Zobrazit celý článek


30.03.2020

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy připravili jsme pro vás další novinku, profil naší školy na stránkách Facebook. Věříme, že vás tato inovace potěší a důležité informace o dění ve škole se nyní dozvíte ještě rychleji. Po návratu dětí do školních lavic se budou na tomto profilu objevovat i fotky z akcí školy. Nyní tam naleznete aktuální informace a také můžete hlasovat o nejlepší výtvory žáků v …

Zobrazit celý článek


Nový web pro distanční vzdělávání

20.03.2020 15:37

Vážení rodiče, žáci a přátelé školy,

rádi bychom vás informovali o zprovoznění našeho nového webu https://skola-doma-vejprty9.webnode.cz, který jsme připravili z důvodu mimořádné výuky zahájené od 11. 3. 2020. Škola ve spolupráci s Městem Vejprty tento web zřídila z důvodu zjednodušení přístupu k informacím rodičům a žákům. Pod záložkami jednotlivých tříd a předmětů najdete stejné informace, které posílají e-mailem učitelé dětem. Jsou chronologicky seřazené a mají sloužit jako další komunikační kanál pro možný přístup jednotlivých členů rodiny k zadávaným úkolům. Tímto způsobem bude zabezpečena možnost přístupu k úkolům bez ohledu na e-mail rodičů a zároveň přehled pro rodiče, jejichž děti dostávají informace přímo do svých e-mailů. Vypracované úkoly budou děti posílat i nadále podle pokynu učitelů na e-mail, WhatsApp apod.

Spolu se zadávanými úkoly Vás budeme informovat o všeobecných aktualitách z momentálně velmi specifického života školy a vzdělávacích oblastech města.

Další informace můžete získat na našich stránkách projektu http://zsvejprty.otevrena-skola.cz/cz/projekty-1/podpora-vejprty-a-rozvoj-inkluzivniho-vzdelavani-v-ms-a-zs/podpora-skolnim-poradenskym-zarizenim/

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu