13.05.2019

V pondělí  1. 4. 2019 se uskutečnil na naší škole APRÍLOVÝ DEN na téma masopust. Tentokrát děti přišly jako účastníci masopustního průvodu. Každý účastník měl být schopen vysvětlit význam své masky, a proč se právě ona vyskytovala v masopustním průvodu.

Nový dětský nábytek do školky

01.04.2014 10:47

V průběhu loňského a letošního školního roku jsme v mateřské škole přistoupili k výměně původního nábytku za nový. Ten původní sloužil dětem již několik desítek let a mnohdy to na něm bylo znát. Obměna nábytku se týká jak skříněk a regálků v nejrůznějších barevných kombinacích, tak i stolečků a židliček. Rádi bychom touto cestou poděkovali firmě SETJA Vejprty a panu Ing. Jaroslavu Šetekovi. Díky opakované ochotě a štědrosti jsme mohli zmiňovanou obměnu nábytku zrealizovat. Firma SETJA nám nejenom přispěla finančním darem na nákup nábytku, ale část vybavení tříd nám podle našich požadavků také vyrobila. Děti tak mohou trávit svůj čas a pracovat nejenom v esteticky příjemnějším prostředí, ale nový nábytek také vyhovuje věkovému složení dětí jednotlivých tříd.

Základní škola, Mateřská škola a Praktická škola Vejprty