30.03.2023

           Žáci 7. A připravili čtenářskou dílnu pro malé čtenáře z 1. třídy. Čtenářům vysvětlili, kde si knihy vypůjčí, jaké knihy najdou v knihovně podle žánrů, že knihovnice čtenářům předá průkazku a vysvětlí jim řád knihovny.              Prvňáčci si poslechli pohádku a pak se rozešli na stanoviště, kde na ně čekala víčka, vytleskávání, skládání pohádky nebo malování obouruč. Nakonec rozděl…

Zobrazit celý článek


26.03.2023

             V týdnu od pondělí 20.3.2023 do pátku 24.3.2023 vyrazili žáci naší školy na lyžařský výcvikový kurz do Skiareálu Klínovec. Přesto, že byly některé dny deštivé, týden na lyžích, jsme si náramně užili.              I tento rok stáli někteří z účastníků na lyžích nebo snowboardu poprvé v životě. Po úvodních přirozených nezdarech, mohli být na sebe na konci kurzu všichni pyšní. Celkově…

Zobrazit celý článek


Nabídka historického kroužku

07.09.2022 11:29

Historický kroužek

Nabídka pro žáky 6.-9.ročníku 
Kroužek povede Milan Onder, student vysoké školy UJEP, obor Historie.
Středa, 15:00 (možnost domluvy na jiný den). První setkání proběhne 14.9.2022 v budově ZŠ.
Přihlášky u pana učitele Šlechty

  • Zábavné podání historie (videa, kvízy, prezentace, společné debaty, praktické ztvárnění situace)
  • Jak vyhledávat informace a jak s nimi pracovat?
  • Byl jednou jeden vynálezce/člověk/objevitel
  • Možný výlet na nedalekou historickou památku
  • Historická témata na přání dětí
  • Historie města Vejprty a regionu
  • Možnost využít jako přípravu na vyučování

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu