Miniturnaj ve vybíjené

20.06.2017 09:40

V úterý dne 13. 6. 2017 proběhl miniturnaj ve vybíjené mezi 4. a 5. ročníkem  ZŠ ve Vejprtech.

Hráči byli rozděleni na 4 týmy a po velmi vyrovnaných a vzájemných bojích a za hlasitého povzbuzování , momentálně nehrajících žáků se nakonec na prvním místě umístilo družstvo  z pátého ročníku s názvem „ NEGŘI“. Na druhém místě se umístilo družstvo opět z pátého ročníku s názvem „ Tygři“. Na třetím místě se umístilo družstvo ze  čtvrtého ročníku s názvem „ Satani“. Avšak vítězství za hru „ fair play“ si odneslo družstvo  ze  čtvrtého ročníku s názvem „Rebelové“. Z každého týmu byli vybráni 3 hráči a ohodnoceni jako  „ Nejlepší hráč“ utkání.

Po ukončení  miniturnaje byli žáci odměněni medailemi, diplomy a sladkostmi.