19.05.2023

Dne 12. 5. 2023 jsme si udělali výlet na ekofarmu Kozodoj v Karlových Varech. Vybrali jsme si výukový program – Farma a hospodářská zvířata. Na farmě nás mile přivítaly dvě průvodkyně, snědli jsme si svačinku a už jsme se těšili na zvířátka. Navštívili jsme koně, poníky, kozy, krávu, kočičky, pejska, králíky, ovce, pštrosy, slepice, kachny, krůty, prasátka atd. Nebyla to jen podívaná za ohradou, a…

Zobrazit celý článekLyžák za mega

06.03.2023 18:07

Milí přátelé,
máme za sebou týden, který můžu zhodnotit třemi slovy: ,, To byla jízda” a já Vám za ni ze srdce děkuji.
Vyhlášení vítěze bez zveřejnění přesných výsledků a kritérií hodnocení nás neuspokojilo. Přes moji snahu se mi zatím,bohužel, nepodařilo spojit s pořadatelem soutěže, Fajn rádiem. Doufal jsem, že již dnes Vás budu moci s vyjádřením rádia seznámit. Snad i proto ve spoustě z nás převládá pocit, že vítězem jsme my a soupeř vítězství utrpěl.
A i proto VÍTĚZOVÉ jsme a vždy budeme, za naši nezlomnou touhu a snahu vybojovat pro naše děti, tedy pro druhého, vítězství. K tomu je potřeba velké srdce, to máme. A to je vítězství na celý život pro každého z nás. Mám Vás rád
Tomáš Kluc

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu