Halloween13

10.11.2013 14:53

Jako každý rok, tak i letos jsme oslavili svátek duchů, strašidel a čarodějnic Halloween. Tentokrát se naše škola proměnila v halloweenský strašidelný dům v pátek 25. 10. 2013. Strašidla a příšerky z 1. až 3. třídy již tradičně soutěžily, vyráběly duchy z lízátek a vyslechly si strašidelné příběhy během Černé hodinky.

Čarodějové a čarodějnice ze 4. třídy upekli vynikající dýňový koláč a uvařili skvělou dýňovou polévku, na které si všichni pochutnali. Strašidla z 5. třídy vyráběla papírový klobouk pod vedením ducha a bílé paní.

Pro druhý stupeň byla večer, kdy již byla úplná tma, připravena halloweenská stezka, kde žáci procházeli prostory školy plné strašidel. Na začátku byli upozorněni na to, aby se rozhlíželi kolem sebe a na konci stezky museli napsat počet dveří, kterými prošli.

Všechny strašidla, příšerky, čarodějnice a čarodějové si Halloween náležitě užili a určitě se již všichni těší na příští oslavu Halloweenu.

ZŠ, MŠ a PŠ Vejprty