Den dětí 2014

16.06.2014 13:29

Ve čtvrtek 5. června 2014 se v naší škole konal tradiční Pohádkový les u příležitosti Dne dětí. Letošním tématem byla pohádka  Mrazík. Děti se při plnění úkolů potkaly s Mrazíkem, Dědečkem hříbečkem, Marfušou, Ivanem, Nastěnkou, babou Jagou, loupežníky, stařenkou vypravěčkou a ruským chasníkem. Mezi  nejzajímavější úkoly patřilo zalévání rozkvetlého pařezu, hod kyjem a střílení z luku. Nejzábavnějším úkolem se stala jízda na sáňkách samochodkách. V průběhu pohádkového lesa se děti naučily píseň z této pohádky „Vyrostla štíhlá jedlička“ . Na závěr byly děti odměněny pokladem v podobě sladkostí a tradičně si opekly vuřty, na kterých si všichni moc pochutnali. Počasí nám přálo, nebylo ani teplo, ani zima.

Chtěli bychom velice poděkovat sponzorům Travel Free Vejprty( paní Aleně Koderové), společnosti   H + H, Nowaco a Gastroplus.

ZŠ, MŠ a PrŠ Vejprty