26.01.2022

Vážení rodiče,    při pondělním testování byl PCR testy zachycen 1 pozitivní žák v 7.A a 1 pozitivní asistentka pedagoga. Vzhledem k tomu, že žák byl zachycen nejprve antigenním testem a byl okamžitě poslán domů, na nikoho dalšího ze 7. třídy se nevztahuje nařízení domácí izolace.  Bohužel v případě paní asistentky, jejíž výsledek PCR testu nám přišel až v úterý během dopoledne, musela být domá…

Zobrazit celý článek


22.11.2021

Vážení rodiče,  informujeme vás, že dnes v rámci screeningového antigenního testování byli v celé školy pozitivně testování 2 žáci - ve 2.třídě a v 6.B. Nyní oba tito žáci podstupují konfirmační PCR test. Jakmile budeme znát jejich výsledky, budeme vás kontaktovat se stanoviskem KHS Ústí nad Labem o dalším postupu.   Ohlídejte, prosím, zdravotní stav svých dětí a v případě příznaků konta…

Zobrazit celý článek


Aprílový den 2014

03.04.2014 07:54

Aprílový den

V úterý 1.4 2014 jsme uspořádali pro děti celé školy Aprílový den na téma „ Olympijské hry – Starověké Řecko“. Děti se tohoto úkolu zhostily velice pečlivě. Škola se hemžila samými bohy, bohyněmi, sportovci a jinými olympijskými starořeckými postavami. Porota, která představovala olympijský oheň, to neměla jednoduché.  Děti v jednotlivých třídách nejdříve hádaly, za co porota je, a následovně se porotě samy představily. Každý z umístěných byl oceněn.


Hodnocení bylo následující:

1. třída

1. místo      Vojta Rom

2.  místo      Jitka Moučková, Sára Pham Thu Trang

3. místo       Anetka Valešová, Deniska Dostálová, Alenka Nguyenová

Porotu odhalil  Vojta Rom.

2. třída

1. místo       Klára Neubertová

2. místo       Dobroslav Bouček

3. místo       Vašek Hájek

Porotu odhalila  Tereza Hajdánková.

3. třída

1. místo     Jan Vlasák

2. místo     Michal Hlavatý

3. místo     Lucka Lul´ová, Natálie Trnková

Porotu odhalila Barbora Bartlová.

4. třída

 1. místo      Alena Kamenická

 2. místo     Tereza Kissová, David Vaněk, Bára Kratochvílová

 3. místo      Ostatní žáci třídy (olympijské kruhy )

Porotu odhalil Matěj Janák.

5. třída

 1. místo      Viktorka Romová, Viktorka Jiránková

 2. místo       Kim Dinh Thanová, Vít Boťanský

 3. místo       Míša Mlejnek

Porotu odhalil Míša Mlejnek.

 6. třída

  1. místo     Jakub Štefanský

 7. třída

 1. místo      Denisa Brychtová,  Lenka Moučková, Klára Vaďovská, Sabina Volkmannová,  Denisa Kroková

Porotu odhalil Jan Martášek.

8. třída

  1. místo     Nicol Kühnlová, Martin Šlechta, Míša Fillausová

Porotu odhalila Nicol Kühnlová.

9. třída

 1. místo      Nela Gottwaldová, Lucie Šlechtová, Dana Tetivová, Linda Dinh Thanhová

Porotu odhalila Dana Tetivová.

 

Mimořádnou cenu získal Petr Hanzlík, který byl jako jediný převlečený za diváka olympijských her.

Hlavní cenu získala děvčata ze 7. třídy za masky Asterixe, Obelixe a spol.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 



Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu