Aprílový den 2012

04.04.2012 15:50

Dne 4. dubna, tak jako již v minulých letech, proběhl v naší škole Aprílový den. Vybrané téma pro letošní rok znělo „Barvy“. Porota složená z několika našich pedagogů, převlečených za „Duhu“, měla co hodnotit hlavně na nižším stupni, kde byla účast masek hojná. Především zaslouží pochvalu 3. a 5. třída, kde se žáci předháněli originálními nápady. Porota hodnotila především originalitu a vlastnoruční výrobu masek zhotovených žáky. V prvních dvou  vyuč. hodinách byly porotou vybrány ty nejpovedenější masky z každé třídy a vítězné masky byly odměněny při vyhodnocení aprílového dne malými drobnostmi a sladkostmi.