22.11.2021

Vážení rodiče,  informujeme vás, že dnes v rámci screeningového antigenního testování byli v celé školy pozitivně testování 2 žáci - ve 2.třídě a v 6.B. Nyní oba tito žáci podstupují konfirmační PCR test. Jakmile budeme znát jejich výsledky, budeme vás kontaktovat se stanoviskem KHS Ústí nad Labem o dalším postupu.   Ohlídejte, prosím, zdravotní stav svých dětí a v případě příznaků konta…

Zobrazit celý článek


18.11.2021

Vážení rodiče,  dne 12. listopadu 2021 Vláda ČR schválila mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, ze kterého vyplývá, že ve dnech 22. a 29. listopadu 2021 proběhne další screeningové testování žáků na onemocnění covid-19.   • Screeningové testování bude tedy probíhá na všech školách po celé ČR   • Testování proběhne ve dvou termínech - 22. a 29. 11. 2021   • Testování bude probíhat na…

Zobrazit celý článek


Škola OnLine

Naše škola začala používat nový školský informační systém, který Vám prostřednicvím internetu nabízí možnost sledovat studijní výsledky Vašeho dítěte.

Škola OnLine je interaktivní školský informační systém, který umožňuje 24 hodin denně zpracovávat prostřednictvím internetu potřebné školní agendy a data.  

Rodičovský přístup 24 hodin denně podává informace o studiu žáků. Přístup k vlastním datům mají díky zabezpečenému přístupu přes originální uživatelské jméno a heslo zároveň i žáci. Mohou si tak udržovat přehled o všech známkách z jednotlivých předmětů a sledovat rozvrh včetně jeho změn.

 

Co přináší systém žákům a rodičům?

možnost průběžné kontroly práce žáka (hodnocení a docházka)

aktuální údaje o práci žáka ve škole

aktuální informace o rozvrhu, jeho změnách a suplování 

snadný a přehledný přístup k vlastním studijním výsledkům

informovanost žáků i zákonných zástupců o akcích školy

aktuální zprávy pro zákonné zástupce o problémovém chování dítěte (známky, neomluvené hodiny, nepřítomnost ve výuce, kázeňská opatření)

Jak začít používat aplikaci?

  • Třídní učitel/ka Vám předá váš unikátní PIN

  • v internetovém prohlížeči na Vašem počítači přejděte na tento odkaz  https://aplikace.skolaonline.cz/RegistraceUziv/App/KRU001_PodminkyUzivani.aspx
    a proveďte registrace podle pokynů. Uživatelské jméno zvolte ve tvaru jmenoprijmeni (žák i rodič). Heslo musí obsahovat minimálně 6 znaků, z čehož alespoň jeden znak musí být číslice např. heslo1

  • pro další přístup do aplikace používejte adresu https://www.skolaonline.cz/Aktuality.aspx , zde zadejte Vámi zvolené uživatelské jméno a heslo (Jméno a heslo je důvěrné, chraňte je před zneužitím!)

  • Můžete si stáhnout mobilní aplikaci ŠkolaOnline a mít vše potřebné ještě blíže

Uživatelská příručka pro žáky a rodiče

Pokud se Vám nedaří přihlásit do systému nebo máte jakýkoliv problém s aplikací, kontaktujte prosím administrátora aplikace na škole: 

Martin Šlechta 

martinslechta@skoladomavejprty.cz

731 958 930 

              

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu