30.01.2023

Žáci 2.stupně mě při hodinách Občanské výchovy oslovili se zájmem o prezidentské volby v našem státě. Zájem žáků napříč ročníky mě potěšil, a proto jsme se domluvili, že si uspořádáme ve škole žákovské volby. Ty budou mít obdobnou formu těch reálných, dospělých. Voliči, všichni žáci 6.-9.ročníku, budou mít možnost v pátek 27.1. odevzdat svůj volební lístek, na kterém označí jméno favorita (Andre…

Zobrazit celý článek


09.12.2022

Dne 9. 12. 2022 naši školu navštívil záchranář ZZS, který pracuje pro několik nemocnic Ústeckého kraje a v případě potřeby jezdí i do Vejprt. Žáci 7. A, 8. A, 9. A a přírodovědného kroužku se dozvěděli, jak poskytnout první pomoc při bezvědomí, dušení, popálení a krvácení. Měli možnost si vyzkoušet i správnou techniku resuscitace.

Zobrazit celý článek


Pedagogové školy 2022/2023

Ředitel školy

Mgr. Tomáš Kluc

M

tomaskluc@seznam.cz

Statutární zástupce

Mgr. Denisa Vacková

denikos@seznam.cz 

+420 775 949 208 

Výchovný poradce

Mgr. Milada Jindrová

Mgr. Bc. Lenka Kubovcová Burianová

I. A

Mgr. Alena Schirlová

 aschirlova@seznam.cz 

II. A

Mgr. Michal Čuma

michal.cuma1@seznam.cz 

III.A

Mgr. Vladimíra Kissová

vladka.kissova@seznam.cz 

IV. A

Mgr. Dita Klucová

ditaklucova@seznam.cz 

V. A

Mgr. Václav Vacek

 vasekvacek@seznam.cz 

VI. A

Mgr. Anna Nogolová

PŘ, Z, PČ

A.Nogolova@seznam.cz 

VII. A

Mgr. Denisa Vacková

ČJ, AJ, DAJ

denikos@seznam.cz 

VII. B

Mgr. Pavlína Kostinková

NJ, Z, DNJ

P.Kostinkova@seznam.cz 

VIII. A

Mgr. Bc. Lenka Kubovcová

ČJ, D

leburka@centrum.cz   

IX. A 

Mgr. Taťána Svobodarová

ČJ, DAJ

tatana.svobodarova@seznam.cz 

Netřídní učitelé

Mgr. Vladimír Jindra

CH, PŘ, PČ

Vladimir.Jindra@seznam.cz

Martin Šlechta

OV, VKZ, INF

m-slechta@seznam.cz 

Mgr. Jan Brychta

DAJ, TV, INF

brychta79@seznam.cz

Yvona Stützová

VPV,VV, HV

sajgonka@seznam.cz

Natalia Antipov NJ, DNJ

nemcina.zsvejprty@seznam.cz

Richard Vágner

AJ

richard.v@seznam.cz

Mgr. Jakub Rom

M, F, TV

j.rom@seznam.cz 

Mgr. Milada Jindrová M, INF, PČ

miladajindrova@seznam.cz

Mgr. Zuzana Zdráhalová ČJ, M, TV zuzana.zdrahalova@gmail.com 
Asistenti Martina Kugelová
Anna Stadlerová

stadler.anna@seznam.cz

Bc. Pavlína Vojtková Vojtkova.P@seznam.cz 
Denisa Marková den.markova@seznam.cz 
Monika Sondelová

m.sondelova@seznam.cz

Monika Miková

mo.mika@seznam.cz

Lucie Müllerová

Mullerovalucinka@seznam.cz 

Michaela Mertenová

odvisovi@seznam.cz

 

NAHORU TISK

 



Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu