22.11.2021

Vážení rodiče,  informujeme vás, že dnes v rámci screeningového antigenního testování byli v celé školy pozitivně testování 2 žáci - ve 2.třídě a v 6.B. Nyní oba tito žáci podstupují konfirmační PCR test. Jakmile budeme znát jejich výsledky, budeme vás kontaktovat se stanoviskem KHS Ústí nad Labem o dalším postupu.   Ohlídejte, prosím, zdravotní stav svých dětí a v případě příznaků konta…

Zobrazit celý článek


18.11.2021

Vážení rodiče,  dne 12. listopadu 2021 Vláda ČR schválila mimořádné opatření Ministerstva zdravotnictví, ze kterého vyplývá, že ve dnech 22. a 29. listopadu 2021 proběhne další screeningové testování žáků na onemocnění covid-19.   • Screeningové testování bude tedy probíhá na všech školách po celé ČR   • Testování proběhne ve dvou termínech - 22. a 29. 11. 2021   • Testování bude probíhat na…

Zobrazit celý článek


Informace k novému školnímu roku 20/21

Pár drobných informací o školní družině pro rodiče (nejen) prvňáčků

Školní družina je školské zařízení, které funguje při ZŠ.
Děti mohou za stanovenou úplatu navštěvovat každodenní pravidelnou činnost odpoledne po vyučování (odchází vždy s vychovatelkou ŠD), domů odchází samy nebo s udaným doprovodem v hodinu uvedenou na PŘIHLÁŠCE DO ŠD.
​​Děti odchází buď hned po obědě, dále pak ve 14:30.Pozdější odchody ze ŠD nejsou stanoveny. Tyto časy, prosím, při odchodu Vašeho dítěte dodržujte -děti jsou jinak vytrhovány z určené činnosti v daný den a narušuje to jejich tvoření a provoz ŠD. Děkujeme.

Provoz ŠD:

ranní- od 6:00​ v budově ZŠ,​ v herně( od 2.9.).

Odpolední provoz ŠD -​ od konce vyučování do16:15 hod.​ Tento poplatek činí 50Kč za měsíc.

Poplatky se vybírají ve Školní jídelně při placení obědů u paní Patakyové zálohově, tedy na měsíc dopředu. Tento školní rok se poplatky za ŠD v 1.pololetí nevybírají. tel.: 474 386 208
Děti si po vyučování přebírají vychovatelky ŠD a odchází se na oběd. Nezapomeňte proto
vždy včas zaplatit svému dítěti na konci probíhajíciho měsíce stravenky na měsíc následující. Oběd pro děti 7-10 let stojí 21Kč, pro děti 11-14let stojí 23Kč a pro děti od 15-ti let stojí oběd 25Kč. Obědy se platí v kanceláři vedoucí ŠJ vždy poslední 2 pracovní dny v měsíci na měsíc následující.

Je vhodné dát dětem do družiny zástěru nebo starší věci na převlečení, aby se neumazaly při odpolední činnosti, sezonní oblečení na ven, boty.

Děti jsou do ŠD přihlašovány na základě PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY A VEŠKERÉ ZMĚNY V ODCHODECH DĚTÍ MUSÍ BÝT PROVEDENYPÍSEMNĚ!!DĚTI NEBUDOU ZE ŠD ODCHÁZET NA ZÁKLADĚ TELEFONICKÉ ŽÁDOSTI !!

DĚTI, KTERÉ BUDOU DOCHÁZET NA JAKÝKOLI KROUŽEK ŠKOLY, NEPLATÍ POPLATEK ZA KROUŽKY.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte, rády vám vše objasníme. Těšíme se na spolupráci.

Vychovatelky ŠD

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu