01.01.2021

Vážení rodiče,  dovolte nám, abychom Vás informovali o organizaci vyučovacího procesu od 4.1.2021. Na základě rozhodnutí MŠMT ČR a opatření stanovených na období od 27.12 do 10.1.2021 bude probíhat distanční výuka pro všechny ročníky základní školy s výjimkou 1. a 2. ročníků. Ostatní ročníky mají distanční výuku. Jak již jsme zvyklí, připojujte se pomocí Google Učebny a Meet. Rozvrhy online hodi…

Zobrazit celý článek


16.12.2020

Vážení rodiče, na základě rozhodnutí KHS ÚL, pracoviště Chomutov je od zítra 17.12.2020 z důvodu šíření nákazy COVID-19 uzavřena celá základní škola    Ve dnech 17. a 18.12.2020 se budou všichni žáci učit podle online rozvrhu. Výuka bude probíhat prostřednictvím Google Classroom a Google Meet. Činnost školní jídelny je pozastavena - obědy jsou žákům automaticky odhlášeny. Zkontaktujte prosím …

Zobrazit celý článek


Informace k novému školnímu roku 20/21

Pár drobných informací o školní družině pro rodiče (nejen) prvňáčků

Školní družina je školské zařízení, které funguje při ZŠ.
Děti mohou za stanovenou úplatu navštěvovat každodenní pravidelnou činnost odpoledne po vyučování (odchází vždy s vychovatelkou ŠD), domů odchází samy nebo s udaným doprovodem v hodinu uvedenou na PŘIHLÁŠCE DO ŠD.
​​Děti odchází buď hned po obědě, dále pak ve 14:30.Pozdější odchody ze ŠD nejsou stanoveny. Tyto časy, prosím, při odchodu Vašeho dítěte dodržujte -děti jsou jinak vytrhovány z určené činnosti v daný den a narušuje to jejich tvoření a provoz ŠD. Děkujeme.

Provoz ŠD:

ranní- od 6:00​ v budově ZŠ,​ v herně( od 2.9.).

Odpolední provoz ŠD -​ od konce vyučování do16:15 hod.​ Tento poplatek činí 50Kč za měsíc.

Poplatky se vybírají ve Školní jídelně při placení obědů u paní Patakyové zálohově, tedy na měsíc dopředu. Tento školní rok se poplatky za ŠD v 1.pololetí nevybírají. tel.: 474 386 208
Děti si po vyučování přebírají vychovatelky ŠD a odchází se na oběd. Nezapomeňte proto
vždy včas zaplatit svému dítěti na konci probíhajíciho měsíce stravenky na měsíc následující. Oběd pro děti 7-10 let stojí 21Kč, pro děti 11-14let stojí 23Kč a pro děti od 15-ti let stojí oběd 25Kč. Obědy se platí v kanceláři vedoucí ŠJ vždy poslední 2 pracovní dny v měsíci na měsíc následující.

Je vhodné dát dětem do družiny zástěru nebo starší věci na převlečení, aby se neumazaly při odpolední činnosti, sezonní oblečení na ven, boty.

Děti jsou do ŠD přihlašovány na základě PÍSEMNÉ PŘIHLÁŠKY A VEŠKERÉ ZMĚNY V ODCHODECH DĚTÍ MUSÍ BÝT PROVEDENYPÍSEMNĚ!!DĚTI NEBUDOU ZE ŠD ODCHÁZET NA ZÁKLADĚ TELEFONICKÉ ŽÁDOSTI !!

DĚTI, KTERÉ BUDOU DOCHÁZET NA JAKÝKOLI KROUŽEK ŠKOLY, NEPLATÍ POPLATEK ZA KROUŽKY.

V případě jakýchkoli dotazů se na nás obraťte, rády vám vše objasníme. Těšíme se na spolupráci.

Vychovatelky ŠD

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu