Inkluze ZŠ a MŠ Vejprty

Název projektu: Inkluze ZŠ a MŠ Vejprty

Registrační číslo projektu: CZ.02.3.68/0.0/0.0/16_022/0006153

Období realizace: 1. 6. 2017 - 31. 5. 2019

Naše škola čerpá finanční prostředky z Evropských strukturálních fondů v rámci OP VVV prostřednictvím výzvy 02_16_022 Podpora škol formou projektů zjednodušeného vykazování – Šablony pro MŠ a ZŠ I.

Z finančních prostředků v celkové výši 1 024 496,- Kč hradíme následující aktivity:

MATEŘSKÁ ŠKOLA:

Školní asistent – personální podpora MŠ

Vzdělávání pedagogických pracovníků MŠ – DVPP v rozsahu 16 hodin - Čtenářská pregramotnost

Vzdělávání pedagogických pracovníků MŠ – DVPP v rozsahu 16 hodin - Matematická pregramotnost

Vzdělávání pedagogických pracovníků  MŠ- Specifika práce pedagoga s dvouletými dětmi v MŠ

ZÁKLADNÍ ŠKOLA:

Školní asistent – personální podpora ZŠ

Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ – DVPP v rozsahu 32 hodin- Matematická gramotnost

Vzdělávání pedagogických pracovníků ZŠ - DVPP v rozsahu 16 hodin- Matematická gramotnost