Změna plánu Máje 17. 5. 2014

16.05.2014 11:57

Z důvodu nepříznivého počasí bohužel musíme zrušit plánovaný průvod. Celý program bude tedy časově posunut a proběhne na sále v MěKaSSu.  Všechny tančící děti se sejdou v 17. 00 v MěKaSSu, kde si ještě vyzkouší Besedu. Po zkoušce přejdou všichni do školy, kde se oblékneme do připravených krojů. Kroje budou ve třídách v 1. patře s vyvěšenými seznamy jmen dětí na dveřích. Děti si s sebou vezmou i pití a malou svačinu. Odcházet do MěKaSSu budeme v 18. 45.

Bohatý program Májů proběhne od 19.00 do 20.00. Koláče a víno budou děvčata roznášet stejně jako v průvodu.  Na tento hodinový program je pro všechny vstup zdarma. Po skončení programu si mohou rodiče děti odvést a začne plánovaná Veselice s programem.

Vstupné na Veselici je 80 Kč a pro všechny účastníky Májů, kteří přijdou v krojích, popřípadě uniformě (hasiči, horníci) je vstupné zdarma. Program s pohoštěním (koláče a víno) proběhne hlavně na začátku, takže přijďte včas.