30.03.2023

           Žáci 7. A připravili čtenářskou dílnu pro malé čtenáře z 1. třídy. Čtenářům vysvětlili, kde si knihy vypůjčí, jaké knihy najdou v knihovně podle žánrů, že knihovnice čtenářům předá průkazku a vysvětlí jim řád knihovny.              Prvňáčci si poslechli pohádku a pak se rozešli na stanoviště, kde na ně čekala víčka, vytleskávání, skládání pohádky nebo malování obouruč. Nakonec rozděl…

Zobrazit celý článek


26.03.2023

             V týdnu od pondělí 20.3.2023 do pátku 24.3.2023 vyrazili žáci naší školy na lyžařský výcvikový kurz do Skiareálu Klínovec. Přesto, že byly některé dny deštivé, týden na lyžích, jsme si náramně užili.              I tento rok stáli někteří z účastníků na lyžích nebo snowboardu poprvé v životě. Po úvodních přirozených nezdarech, mohli být na sebe na konci kurzu všichni pyšní. Celkově…

Zobrazit celý článek


Výtvarná přehlídka 2022

09.12.2022 13:20

Výtvarná přehlídka

Dne 25. 11. 2012 od 9. 00 hodin proběhla v Měkkasu tradiční výtvarná přehlídka, tentokrát na téma: „Barevný podzim kolem nás“.
Celkem se zúčastnilo 9 škol z Vejprt, Klášterce nad Ohří, Kadaně, Chomutova a Jirkova.
V letošním roce se zaměřili na konkrétní výtvarné techniky:

-         kresba

-         malba

-         pastel - výtvarná technika na pomezí malby a kresby

-         křída  

Žáci vytvořili krásná, barevná a originální díla, kterými vyzdobili budovy základní školy, Měkassu i MSSS Vejprty. 

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu