Výsledky voleb do školské rady

15.03.2012 13:21

Protokol o volbách do školské rady při ZŠ a MŠ Vejprty

Složení volební komise: předseda – Mgr. Taťána Svobodarová

členové -   Jana Palinčáková, Jana Jiránková

Rodiče a zákonní zástupci žáků byli seznámeni s volebním řádem do školské rady a zákonem o školské radě. Byli vyzváni k navržení kandidátů. Kandidáty se stali paní Krista Gottwaldová, Ing. Štěpánka Vlasáková.

Volby proběhly 13. 3. 2012. Seznam kandidátů byl zveřejněn 27. 2. 2012 a byl sňat 12. 3. 2012.

Počet oprávněných voličů:   34

Počet platných hlasovacích lístků:  34

Počet hlasů:

Gottwaldová Krista 27

Štěpánka Vlasáková 7

Protože počet voličů dosáhl 1/5 celkového počtu oprávněných voličů, volby byly platné.

Rodiče a zákonní zástupci zvolili do školské rady paní Kristu Gottwaldovou.

Pedagogičtí pracovníci zvolili do školské rady Mgr. Taťánu Svobodarovou.

Městský úřad ve Vejprtech (zřizovatel) jmenoval do školské rady paní Alenu Volínovou.

Složení školské rady při ZŠ a MŠ ve Vejprtech je: paní Alena Volínová, paní Krista Gottwaldová a Mgr. Taťána Svobodarová.

Taťána Svobodarová                    Jana Palinčáková                  Jana Jiránková