07.05.2018

Letošní Aprílový den k nám zavítal cirkus. Hlavní principál (v přestrojení za klauna ) Anička Šťastná uvedl všechny členy souboru. Naše osazenstvo mělo velký úspěch, ale i konkurenci v jednotlivých třídách. Nejkrásnější a nejkreativnější masky byly oceněny. Těšíme se na další, zatím utajené téma aprílového dne.

Zobrazit celý článek


Výlet na přehradu

01.06.2012 11:22

Exkurze – 2. třída

Ve středu 30.5.2012 děti 2. třídy vyrazily na exkurzi do Kryštofových Hamrů. Cílem byla prohlídka Vodního díla Přísečnice a ÚRH Přísečnice.

Nejvíce děti zaujala cesta dlouhou chodbou pod hrází. Ani „schody do nebe“ nebyly k zahození. 232 schodů nahoru dětem nečinilo potíže, což se nedá říct o pedagogickém doprovodu, který děti „jistil“ zezadu. Rybí sádky byly plné malých rybiček, které opravdu sváděly k sáhnutí do vody. To se ale nesmí!

Za moc pěkné zážitky děkujeme našim průvodcům p. T.Rohmovi a p.M.Matěchovi. Děkujeme také manželům Janákovým za zprostředkování exkurze a manželům Kadlecovým za „ bezpečnostní“ doprovod.

 

                                                                                  Dita Klucová a Hana Sückrová

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu