Výlet na přehradu

01.06.2012 11:22

Exkurze – 2. třída

Ve středu 30.5.2012 děti 2. třídy vyrazily na exkurzi do Kryštofových Hamrů. Cílem byla prohlídka Vodního díla Přísečnice a ÚRH Přísečnice.

Nejvíce děti zaujala cesta dlouhou chodbou pod hrází. Ani „schody do nebe“ nebyly k zahození. 232 schodů nahoru dětem nečinilo potíže, což se nedá říct o pedagogickém doprovodu, který děti „jistil“ zezadu. Rybí sádky byly plné malých rybiček, které opravdu sváděly k sáhnutí do vody. To se ale nesmí!

Za moc pěkné zážitky děkujeme našim průvodcům p. T.Rohmovi a p.M.Matěchovi. Děkujeme také manželům Janákovým za zprostředkování exkurze a manželům Kadlecovým za „ bezpečnostní“ doprovod.

Dita Klucová a Hana Sückrová