07.05.2018

Letošní Aprílový den k nám zavítal cirkus. Hlavní principál (v přestrojení za klauna ) Anička Šťastná uvedl všechny členy souboru. Naše osazenstvo mělo velký úspěch, ale i konkurenci v jednotlivých třídách. Nejkrásnější a nejkreativnější masky byly oceněny. Těšíme se na další, zatím utajené téma aprílového dne.

Zobrazit celý článek


Výlet na Plešivec

25.06.2011 13:27

Na závěr školního roku jsme si pro děti 3. – 5. třídy připravili výlet na Plešivec. Tady na děti čekaly atrakce v podobě lanové dráhy, lukostřelby či trampolíny. Na začátku výletu jsme sice všichni trochu zmokli, ale později se počasí umoudřilo a my jsme si vše užili naplno.

Mgr. Markéta Keslová

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu