07.05.2018

Letošní Aprílový den k nám zavítal cirkus. Hlavní principál (v přestrojení za klauna ) Anička Šťastná uvedl všechny členy souboru. Naše osazenstvo mělo velký úspěch, ale i konkurenci v jednotlivých třídách. Nejkrásnější a nejkreativnější masky byly oceněny. Těšíme se na další, zatím utajené téma aprílového dne.

Zobrazit celý článek


Výlet lodí Porta Bohemica

24.06.2012 09:23

Druhá společná akce s našimi přáteli z Gymnázia Annaberg se uskutečnila v pátek 22. června 2012. Tentokrát to bylo na naší největší řece Labi. Ten den jsme vypluli z Litoměřic do Ústí nad Labem výletní lodí Porta Bohemica 1. Před odplutím jsme ještě měli trochu času prohlédnout si litoměřické historické náměstí. Zrovna tam probíhaly ukázky práce složek integrovaného záchranného systému České republiky a tak jsme se měli při svačině na co dívat. Po nalodění jsme zaujali strategická místa na palubě a pak už si jen užívali vyhlídkovou plavbu „Bránou do Čech“. Kromě mnoha zajímavostí, které jsou k vidění na obou březích Labe, byla samotná plavba s proplutím zdymadly, nejen příjemným, ale také ojedinělým zážitkem. Proto jsme se rozhodli pořídit si pro vzpomínku z výletu, kromě fotografií  i videozáznam. Fotografie i videozáznam pro nás ochotně vyrobil pan Josef Kadlec, fa.Kadyo, který také dětem věnoval pět volných vstupenek na plavbu lodí. Touto cestou bychom mu chtěli ještě jednou poděkovat.

Výlet lodí z Litoměřic do Ústí doporučujeme každému kdo si najde o prázdninách čas, využijte ho k takovému jednodennímu výletu. Určitě nebudete litovat!

                                                                                            Jana Jiránková, Jana Palinčáková, MŠ a ZŠ Vejprty

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu