07.05.2018

Letošní Aprílový den k nám zavítal cirkus. Hlavní principál (v přestrojení za klauna ) Anička Šťastná uvedl všechny členy souboru. Naše osazenstvo mělo velký úspěch, ale i konkurenci v jednotlivých třídách. Nejkrásnější a nejkreativnější masky byly oceněny. Těšíme se na další, zatím utajené téma aprílového dne.

Zobrazit celý článek


Výlet do tvrze Hummer

25.06.2012 11:26

Ve středu 20.června jsme se vydali na školní výlet do Prahy na Tvrz Hummer.

Po dlouhé cestě jsme tam trefili a teď to začalo. Uvítal nás herold a provedl nás tvrzí, abychom věděli, kde co je.
Pak jsme se sešli na náměstí, ukázal nám středověké brnění a potom začaly soutěže a zábava. Jezdili jsme na býkovi, na koni, stříleli z luku, z kuše a prošli jsme si středověkou stezku a plnili vědomostní úkoly. Za všechno jsme byli bohatě odměňováni.

Hlady jsme netrpěli, oběd byl dobrý. Původně měla být hrachová kaše, naštěstí došla, a tak nám dali maso.
Osvěžení jsme našli ve vodní mlze.

Všichni se hezky bavili.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu