Výlet do Berlína

10.11.2014 07:34

Žáci naší školy se zúčastnili projektu „4 : 0 PRO NĚMČINU“ ve spolupráci s Goethe Institutem Praha, kde obsadili nádherné 3. místo. Odměnou jim bylo pozvání na výlet do Berlína, který se konal 6. – 8. 11. 2014.

Po příjezdu do Berlína jsme se šli projít nočním východním Berlínem a hned poté jsme se ubytovali v luxusním hotelu. V pátek ráno jsme se prošli západním Berlínem a navštívili jsme spoustu památek. Hlavní tečkou na závěr pátečního dne bylo utkání dvou týmů „ Herta BSC, Hannover 96 z Bundesligy. Pro všechny to byl neuvěřitelný zážitek. Sešlo se přes 40 tisíc lidí, nechyběla výborná atmosféra podpořena fanoušky obou týmů. Při odjezdu z Berlína jsme navštívili rozhlednu, která nás zaujala svým neobvyklým tvarem a odkud jsme viděli krásné panorama celého Berlína.

Všem se výlet velice líbil a všichni odjížděli nadšeni a plni zážitků zpět domů.

JANA PALINČÁKOVÁ

UČITELKA NĚMECKÉHO JAZYKA