07.05.2018

Letošní Aprílový den k nám zavítal cirkus. Hlavní principál (v přestrojení za klauna ) Anička Šťastná uvedl všechny členy souboru. Naše osazenstvo mělo velký úspěch, ale i konkurenci v jednotlivých třídách. Nejkrásnější a nejkreativnější masky byly oceněny. Těšíme se na další, zatím utajené téma aprílového dne.

Zobrazit celý článek


Výlet 5A - SOOS, Motýlí dům, hrad Seeberg

27.06.2012 17:36

Žáci naší školy navštívili SOOS - chráněnou přírodní rezervaci, kde viděli pramen Věra, mofety, Císařský pramen a zkrystalizovanou sůl. V Motýlím domě jsme pozorovali volně létající tropické motýly. Na závěr výletu jsme jeli na hrad Seeberg, kde nás zaujala výstava porcelánu, hladomorna a malé hřiště různých hlavolamů.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu