07.05.2018

Letošní Aprílový den k nám zavítal cirkus. Hlavní principál (v přestrojení za klauna ) Anička Šťastná uvedl všechny členy souboru. Naše osazenstvo mělo velký úspěch, ale i konkurenci v jednotlivých třídách. Nejkrásnější a nejkreativnější masky byly oceněny. Těšíme se na další, zatím utajené téma aprílového dne.

Zobrazit celý článek


Velikonoční turnaj ve vybíjené

20.04.2012 11:20

Ve středu 18. dubna se skupina našich sedmáků posílená kamarády ze šesté třídy vydala za obhajobou putovního poháru ve vybíjené do Klášterce. Obhajoba čehokoliv bývá vždy těžší než prvotní vítězství, a proto jsme i my vyráželi plni obav. Nakonec ale vše dobře dopadlo a poctivá příprava se nám vyplatila, i když je nutno přiznat, že situaci nám poněkud usnadnila účast pouhých čtyř družstev. Po výborném výkonu všech našich reprezentantů jsme přivezli pohár opět do Vejprt. Pokud se nám ho podaří obhájit také při Vánočním turnaji, zůstane nám již natrvalo.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu