19.05.2023

Dne 12. 5. 2023 jsme si udělali výlet na ekofarmu Kozodoj v Karlových Varech. Vybrali jsme si výukový program – Farma a hospodářská zvířata. Na farmě nás mile přivítaly dvě průvodkyně, snědli jsme si svačinku a už jsme se těšili na zvířátka. Navštívili jsme koně, poníky, kozy, krávu, kočičky, pejska, králíky, ovce, pštrosy, slepice, kachny, krůty, prasátka atd. Nebyla to jen podívaná za ohradou, a…

Zobrazit celý článekSpolupráce s Lesy ČR

17.02.2023 08:46

Naše škola dlouhodobě spolupracuje s Lesy ČR. Jednou z aktivit je i poznávání oblasti Krušnohoří, společně s revírníkem Petrem Pixou. S panem Pixou se vydáváme několikrát za školní rok přímo do lesa, kde si děti prakticky vyzkouší stopování, poznávání stromů a dozví se například o významu oplocenek v lese. Jsme za tuto spolupráci rádi a těšíme se na další akce, které nás společně čekají.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu