07.05.2018

Letošní Aprílový den k nám zavítal cirkus. Hlavní principál (v přestrojení za klauna ) Anička Šťastná uvedl všechny členy souboru. Naše osazenstvo mělo velký úspěch, ale i konkurenci v jednotlivých třídách. Nejkrásnější a nejkreativnější masky byly oceněny. Těšíme se na další, zatím utajené téma aprílového dne.

Zobrazit celý článek


Škola v přírodě Plasy u Plzně

21.09.2011 16:22

            Minulý týden, tj. od 12. 9. do 18. 9. proběhla škola v přírodě. Myslím, že můžeme říct, že se nám všem moc líbila, prostředí bylo hezké, jídlo nám chutnalo, počasí bylo nádherné a všichni si odnesli plno zážitků z mnoha akcí, které ve škole v přírodě proběhly. Byla to návštěva výstavy strašidel v městské knihovně, návštěva kláštera v Plasích, výlet do ZOO a Dinoparku v Plzni, diskotéky, táborák, ohňostroj, stezka odvahy, jarmark a plážový volejbal a plno jiných soutěží. Tak aspoň některé akce si prohlédněte spolu s námi.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu