Škola v přírodě Plasy u Plzně

21.09.2011 16:22

Minulý týden, tj. od 12. 9. do 18. 9. proběhla škola v přírodě. Myslím, že můžeme říct, že se nám všem moc líbila, prostředí bylo hezké, jídlo nám chutnalo, počasí bylo nádherné a všichni si odnesli plno zážitků z mnoha akcí, které ve škole v přírodě proběhly. Byla to návštěva výstavy strašidel v městské knihovně, návštěva kláštera v Plasích, výlet do ZOO a Dinoparku v Plzni, diskotéky, táborák, ohňostroj, stezka odvahy, jarmark a plážový volejbal a plno jiných soutěží. Tak aspoň některé akce si prohlédněte spolu s námi.