07.05.2018

Letošní Aprílový den k nám zavítal cirkus. Hlavní principál (v přestrojení za klauna ) Anička Šťastná uvedl všechny členy souboru. Naše osazenstvo mělo velký úspěch, ale i konkurenci v jednotlivých třídách. Nejkrásnější a nejkreativnější masky byly oceněny. Těšíme se na další, zatím utajené téma aprílového dne.

Zobrazit celý článek


Olympiáda v německém jazyce

01.04.2010 13:44

   Olympiáda v německém jazyce

Dne 10. 2. 2011 se žáci naší školy zúčastnili olympiády v německém jazyce na Gymnáziu v Klášterci nad Ohří.  V kategorii 2.A:  8.-9. třída soutěžily Alena Kramerová, která se umístila na 2. místě a Eliška Vlasáková, která se umístila na 5.místě. V kategorii 1.A:  6.-7.třída soutěžili Radim Sückr, který se umístil na 1. místě a Lucie Plachtová, která se umístila na 4. místě. Všem blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy.

 učitelky německého jazyka

Fotogalerie:

foto1 foto1 foto1

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu