Olympiáda v německém jazyce

01.04.2010 13:44

Olympiáda v německém jazyce

Dne 10. 2. 2011 se žáci naší školy zúčastnili olympiády v německém jazyce na Gymnáziu v Klášterci nad Ohří.  V kategorii 2.A:  8.-9. třída soutěžily Alena Kramerová, která se umístila na 2. místě a Eliška Vlasáková, která se umístila na 5.místě. V kategorii 1.A:  6.-7.třída soutěžili Radim Sückr, který se umístil na 1. místě a Lucie Plachtová, která se umístila na 4. místě. Všem blahopřejeme a děkujeme za příkladnou reprezentaci naší školy.

učitelky německého jazyka

foto1 foto1 foto1