Olympiáda v německém jazyce 2013

14.02.2013 15:47

Dne 25. ledna se 4 vybraní žáci spolu s paní učitelkou Palinčákovou zúčastnili olympiády v německém jazyce na klášterském gymnáziu.

V 9:00 začala prezentace, ve které jsme se přivítali a řekli jsme si všechny podrobnosti. Následoval test, poslech a konverzace. Během zkoušení bylo pro všechny připraveno pohoštění.

Zpět do Vejprt jsme nakonec jeli s pěkným umístěním a to z 6. třídy. Leona Jarošíková na 6. místě, Nikola Kühnlová na 1. místě, Lucie Plachtová na 9. místě a Radim Sückr na 2. místě.

Všichni byli příjemně překvapeni a se žáky z jiných škol jsme se dobře bavili.