19.05.2023

Dne 12. 5. 2023 jsme si udělali výlet na ekofarmu Kozodoj v Karlových Varech. Vybrali jsme si výukový program – Farma a hospodářská zvířata. Na farmě nás mile přivítaly dvě průvodkyně, snědli jsme si svačinku a už jsme se těšili na zvířátka. Navštívili jsme koně, poníky, kozy, krávu, kočičky, pejska, králíky, ovce, pštrosy, slepice, kachny, krůty, prasátka atd. Nebyla to jen podívaná za ohradou, a…

Zobrazit celý článekNávštěva Zooparku v Chomutově

01.12.2022 11:08

Dne 21. 9. 2022 žáci 4. A a 2. stupně navštívili chomutovský zoopark. Společně absolvovali komentovanou projížďku zoovláčkem Amálkou. Starší žáky poté čekal výukový program na téma "Ohrožené druhy zvířat" pod vedením specializovaného ekologa. Děti skvěle spolupracovaly a vypracovaly pracovní list. Mladší žáci si prošli zoopark a viděli krmení tuleňů.
Anna Nogolová

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu