30.03.2023

           Žáci 7. A připravili čtenářskou dílnu pro malé čtenáře z 1. třídy. Čtenářům vysvětlili, kde si knihy vypůjčí, jaké knihy najdou v knihovně podle žánrů, že knihovnice čtenářům předá průkazku a vysvětlí jim řád knihovny.              Prvňáčci si poslechli pohádku a pak se rozešli na stanoviště, kde na ně čekala víčka, vytleskávání, skládání pohádky nebo malování obouruč. Nakonec rozděl…

Zobrazit celý článek


26.03.2023

             V týdnu od pondělí 20.3.2023 do pátku 24.3.2023 vyrazili žáci naší školy na lyžařský výcvikový kurz do Skiareálu Klínovec. Přesto, že byly některé dny deštivé, týden na lyžích, jsme si náramně užili.              I tento rok stáli někteří z účastníků na lyžích nebo snowboardu poprvé v životě. Po úvodních přirozených nezdarech, mohli být na sebe na konci kurzu všichni pyšní. Celkově…

Zobrazit celý článek


Návštěva Zooparku v Chomutově

01.12.2022 11:08

Dne 21. 9. 2022 žáci 4. A a 2. stupně navštívili chomutovský zoopark. Společně absolvovali komentovanou projížďku zoovláčkem Amálkou. Starší žáky poté čekal výukový program na téma "Ohrožené druhy zvířat" pod vedením specializovaného ekologa. Děti skvěle spolupracovaly a vypracovaly pracovní list. Mladší žáci si prošli zoopark a viděli krmení tuleňů.
Anna Nogolová

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu