19.05.2023

Dne 12. 5. 2023 jsme si udělali výlet na ekofarmu Kozodoj v Karlových Varech. Vybrali jsme si výukový program – Farma a hospodářská zvířata. Na farmě nás mile přivítaly dvě průvodkyně, snědli jsme si svačinku a už jsme se těšili na zvířátka. Navštívili jsme koně, poníky, kozy, krávu, kočičky, pejska, králíky, ovce, pštrosy, slepice, kachny, krůty, prasátka atd. Nebyla to jen podívaná za ohradou, a…

Zobrazit celý článekLyžařský výcvikový kurz 2023

26.03.2023 22:16

             V týdnu od pondělí 20.3.2023 do pátku 24.3.2023 vyrazili žáci naší školy na lyžařský výcvikový kurz do Skiareálu Klínovec. Přesto, že byly některé dny deštivé, týden na lyžích, jsme si náramně užili.
             I tento rok stáli někteří z účastníků na lyžích nebo snowboardu poprvé v životě. Po úvodních přirozených nezdarech, mohli být na sebe na konci kurzu všichni pyšní. Celkově se totiž sešla parta velice kvalitních lyžařů a snowboardistů, kteří si zaslouží velikou pochvalu a na jejichž výkony mohou být náležitě hrdí také instruktoři jednotlivých družstev. Všichni prokázali dovednosti závěrečný den, při již tradičním slalomu.
             Zúčastnění děkují spolupráci Města Vejprty a Skiareálu Klínovec, který městu a naší škole věnoval dvacet týdenních skipasů, které jsme využili na pořádání lyžařského kurzu. Zázemí stejně jako již na předešlých výpravách nám poskytla chata Sportcentra Klínovec, se kterým spolupráce dlouhodobě napomáhá k pohodové organizaci lyžařských kurzů. Děkujeme pizzerii pana Kuruce, firmě Verpen Electric, paní Lisnerové, rodině Rohmovi, Kysilkovi, Krkoškovi, Sückrovi a všem instruktorům za skvělý průběh výcviku.
Kompletní fotoalbum poskytneme rodičům v nejbližší době.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu