07.09.2022

Název zájmového útvaru  Den Vedoucí Od - do Pro koho Taneční  ST Stadlerová 16-18 6.-9.r. Florbal PO Brychta 17-19 1.-9.r. Přírodovědný ST Nogolová 14-15:30 6.-9.r. Dětský sbor Meluzíny  ÚT Müllerová 14-15 1.-9.r. Výtvarný ÚT Stützová 14:30-16 1.-9.r. Stará řemesla ÚT Holubová 15:30-17 4.-9.r. Fotbal ÚT, ČT Brychta, Miková 16:…

Zobrazit celý článek


07.09.2022

Historický kroužek Nabídka pro žáky 6.-9.ročníku  Kroužek povede Milan Onder, student vysoké školy UJEP, obor Historie. Středa, 15:00 (možnost domluvy na jiný den). První setkání proběhne 14.9.2022 v budově ZŠ. Přihlášky u pana učitele Šlechty Zábavné podání historie (videa, kvízy, prezentace, společné debaty, praktické ztvárnění situace) Jak vyhledávat informace a jak s nimi prac…

Zobrazit celý článek


Lyžařský výcvikový kurz 2022

05.04.2022 20:29

          V týdnu od pondělí 21.3.2022 do pátku 25.3.2022 vyrazili žáci naší školy na lyžařský výcvikový kurz do Skiareálu Klínovec. Kurz se vzhledem k okolnostem předchozích let uskutečnil po dvouleté pauze. Počasí nám přálo, nebe bylo bez mráčků a spolu s dobrými sněhovými podmínkami nebránilo nic báječně strávenému týdnu na lyžích, který jsme si náramně užili.  

          I tento rok stáli někteří z účastníků na lyžích poprvé v životě. Po úvodních přirozených nezdarech, provázených i zajímavými pády, mohli být na sebe na konci kurzu všichni pyšní. Celkově se totiž sešla parta velice kvalitních lyžařů, kteří si zaslouží velikou pochvalu a na jejichž výkony mohou být náležitě hrdí také instruktoři jednotlivých družstev. Své dovednosti prokázali závěrečný den při již tradičním slalomu. Po skvěle stráveném týdnu jsme se ve zdraví vrátili se zážitky, na které budeme rádi vzpomínat.                                                                                                               

          Všichni zúčastnění děkují nové spolupráci Města Vejprty a Skiareálu Klínovec, který městu a naší škole věnoval dvacet týdenních skipasů, které jsme využili na pořádání lyžařského kurzu. Zázemí stejně jako již na předešlých výpravách nám poskytla chata Sportcentra Klínovec, se kterým spolupráce dlouhodobě napomáhá k pohodové organizaci lyžařských kurzů.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu