19.05.2023

Dne 12. 5. 2023 jsme si udělali výlet na ekofarmu Kozodoj v Karlových Varech. Vybrali jsme si výukový program – Farma a hospodářská zvířata. Na farmě nás mile přivítaly dvě průvodkyně, snědli jsme si svačinku a už jsme se těšili na zvířátka. Navštívili jsme koně, poníky, kozy, krávu, kočičky, pejska, králíky, ovce, pštrosy, slepice, kachny, krůty, prasátka atd. Nebyla to jen podívaná za ohradou, a…

Zobrazit celý článekLyžák za mega - vyjádření k výsledkům

22.03.2023 18:23

Milí přátelé, chci Vás touto cestou všechny pozdravit. Nevím, jak vy, ale já se prakticky každý den vracím v myšlenkách k době, kdy jsme společně více než týden usilovali o úspěch v soutěži "Lyžák za mega...."a podařilo se nám zajistit téměř půl milionu bodů v podobě lajků a komentářů. Ač naše společná snaha nedosáhla na absolutní vrchol, budu na tyto dny ještě dlouho vzpomínat. Vím, že řada z nás cítila po vyhlášení vítěze do jisté míry pocit křivdy nad tím, že jsme se nedozvěděli konečné výsledky, které rozhodly o našem druhém místě. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli oslovit hlavního pořadatele soutěže, Fajn rádio, prostřednictvím hlavního organizátora soutěže, Skiareál Klínovec s.r.o.. Dopis jsme adresovali přímo panu Ing. Petru Zemanovi, který ho předal řediteli Fajn rádia Onřeji Cikánovi. Jsem rád, že po dnešní telefonické dohodě s panem ředitelem Vám vyjádření mohu zveřejnit. Pro naše děti tím celý příběh končit nemusí a může mít pokračování i o dalších prázdninách, tentokrát letních, jak se dozvíte v přiloženém dopise.

Mějte se moc hezky a doufám, že opět někdy příště..............

Tomáš Kluc

Dopis od Fajn rádia

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu