26.01.2022

Vážení rodiče,    při pondělním testování byl PCR testy zachycen 1 pozitivní žák v 7.A a 1 pozitivní asistentka pedagoga. Vzhledem k tomu, že žák byl zachycen nejprve antigenním testem a byl okamžitě poslán domů, na nikoho dalšího ze 7. třídy se nevztahuje nařízení domácí izolace.  Bohužel v případě paní asistentky, jejíž výsledek PCR testu nám přišel až v úterý během dopoledne, musela být domá…

Zobrazit celý článek


22.11.2021

Vážení rodiče,  informujeme vás, že dnes v rámci screeningového antigenního testování byli v celé školy pozitivně testování 2 žáci - ve 2.třídě a v 6.B. Nyní oba tito žáci podstupují konfirmační PCR test. Jakmile budeme znát jejich výsledky, budeme vás kontaktovat se stanoviskem KHS Ústí nad Labem o dalším postupu.   Ohlídejte, prosím, zdravotní stav svých dětí a v případě příznaků konta…

Zobrazit celý článek


Informace k výuce od května

01.05.2021 13:02

INFORMACE K NÁVRATU ŽÁKŮ DO ŠKOLY A K PROVOZU OD 3.5.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

na základě mimořádného opatření MZd ze dne 29. dubna 2021 nám poskytlo MŠMT tyto informace:

  1. STUPEŇ ZŠ
  • žáci 1.stupně se od 5.2021 budou testovat s frekvencí jedenkrát týdně s tím, že test se provede první den osobní přítomnosti žáka ve škole v daném týdnu.
  • nebude-li žák přítomen v den termínu testování ve škole, testování se provede v den jeho příchodu.

 

  1. STUPEŇ ZŠ
  • všichni žáci 2.stupně v Ústeckém kraji se budou i nadále v týdnu od 3. do 7.5.2021 vzdělávat distančním způsobem
  • dle předběžných informací by mohla být od 10.5.2021 umožněna osobní přítomnost žáků 2. stupně ve škole, a to za podmínek, že vzdělávání bude probíhat rotačním způsobem celých tříd a žáci budou povinně testováni 2x týdně
  • upřesňující informace vydá MŠMT po jednání vlády koncem příštího týdne – následně vás budeme informovat my, již s konkrétním harmonogramem návratu žáků 2.stupně

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu