19.05.2023

Dne 12. 5. 2023 jsme si udělali výlet na ekofarmu Kozodoj v Karlových Varech. Vybrali jsme si výukový program – Farma a hospodářská zvířata. Na farmě nás mile přivítaly dvě průvodkyně, snědli jsme si svačinku a už jsme se těšili na zvířátka. Navštívili jsme koně, poníky, kozy, krávu, kočičky, pejska, králíky, ovce, pštrosy, slepice, kachny, krůty, prasátka atd. Nebyla to jen podívaná za ohradou, a…

Zobrazit celý článekHistorická regionální soutěž

01.12.2022 11:11

Dne 25. 11. 2022 se naše škola zapojila do historické soutěže, kterou každoročně pořádá oblastní muzeum v Chomutově. Tématem letošního ročníku byl významný chomutovský rodák František Antonín Gerstner - průkopník stavby železnic v Čechách. Naši školu reprezentovala 2 družstva. Za mladší kategorii bojovali chlapci ze 7. B a za starší smíšené družstvo 8. A. Žáci v těžké konkurenci obsadili 8. a 6. místo. Děkujeme všem za skvělou reprezentaci školy.
A. Nogolová

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu