07.05.2018

Letošní Aprílový den k nám zavítal cirkus. Hlavní principál (v přestrojení za klauna ) Anička Šťastná uvedl všechny členy souboru. Naše osazenstvo mělo velký úspěch, ale i konkurenci v jednotlivých třídách. Nejkrásnější a nejkreativnější masky byly oceněny. Těšíme se na další, zatím utajené téma aprílového dne.

Zobrazit celý článek


Exkurze do dolu v Měděnci

14.06.2011 13:27

V pátek 3. 6. jela sedmá třída na Mědník a do měděneckých dolů. Prohlídka se nám velmi líbila, protože  průvodce vyprávěl velmi poutavě a bylo poznat, že se vyzná. Když jsme štolu prošli, vyšli jsme na horu Mědník. Výhled na kraj se nám velmi zamlouval. Poté jsme se občerstvili v restauraci a odjeli zpět domů.

 

článek Lucie Plachtová

foto Radim Sückr

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu