Divadlo Brouk Pytlík

29.04.2014 13:01

Ve středu 16. 4. 2014 se konalo divadelní představení  na motiv knihy Ondřeje Sekory „ Brouk Pytlík“. Pohádka byla určena pro děti mateřské školy a žáky prvního stupně.

Pódium se proměnilo v krásný palouček s rybníčkem, na kterém nechyběl brouk Pytlík, Ferda Mravenec, Beruška, housenka Pepina, ploštice, pavouk Vodouch, cvrček a spousta dalších.

Představení bylo vtipné, napínavé a chvilkami až strašidelné.  Jako v každé správné české pohádce zvítězilo dobro nad zlem.

Divadelní představení  zajistilo  Docela Velké Divadlo z Litvínova.