19.05.2023

Dne 12. 5. 2023 jsme si udělali výlet na ekofarmu Kozodoj v Karlových Varech. Vybrali jsme si výukový program – Farma a hospodářská zvířata. Na farmě nás mile přivítaly dvě průvodkyně, snědli jsme si svačinku a už jsme se těšili na zvířátka. Navštívili jsme koně, poníky, kozy, krávu, kočičky, pejska, králíky, ovce, pštrosy, slepice, kachny, krůty, prasátka atd. Nebyla to jen podívaná za ohradou, a…

Zobrazit celý článek1.třída v knihovně

03.04.2023 11:31

PRVNÍ NÁVŠTĚVA KNIHOVNY

V pátek 31. 3. 2023 naši prvňáčci poprvé navštívili městskou knihovnu ve Vejprtech.
Povídali si s paní knihovnicí o knihovně, co v ní najdou a jak se v ní chovat. Dozvěděli se, jak se zaregistrovat a naučili se orientovat mezi poličkami plnými knih. Zjistili, že v knihovně se dá s knihou nebo časopisem příjemně relaxovat a dokonce si plnit i domácí úkoly.
Přečetli si úryvek z příběhu kočiček Pufa a Mufa.
V knihovně se jim moc líbilo a doufejme, že to nebyla jejich poslední návštěva.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu